Aktualności Choszczno

rainbow

AKTYWNE SMYKI - nowość w naszym przedszkolu!

Zapraszamy do naboru na rok 2105/16! Nowa, atrakcyjna oferta!

Szczegóły na stronie: www.aktywnesmyki.edu.pl

WAKACYJNA PRZYGODA -lipiec/sierpień 2015 r.

Każde dziecko marzy o niezapomnianej wakacyjnej przygodzie.

Wakacje w Oxford House to najlepsze rozwiązanie na nudę również dla dzieci spoza naszego przedszkola. Każdego tygodnia oferujemy inny interaktywny temat przewodni oraz kreatywny plan dnia. Jeździmy na wycieczki, podróżujemy w wyobraźni, tańczymy, gramy, uprawiamy sport, a przede wszystkim świetnie się bawimy!

Możliwość zapisu na konkretny tydzień lub na cały miesiąc.

Cena za tydzień: 100 zł + wyżywienie (6 zł/dzień)

Cena za miesiąc: 330 zł + wyżywienie (6 zł/dzień)

Szczegóły programu:

Zapraszamy na Facebook'a Przedszkola Oxford House!

W celu zapoznania się z codzienną działalnością Przedszkola zapraszamy na nasz profil na Facebook'u pod adresem:

www.facebook.com/przedszkole.oxfordhouse !

Znajdą tam Państwo aktualności, zdjęcia, filmy, ciekawą sekcję "Na Wesoło!", a także wiele wiele więcej :)

Zapraszamy!

Dni Otwarte 26 kwietnia oraz 10 maja 2014 roku

Zapraszamy Szanownych Państwa wraz ze swoimi Pociechami na Dni Otwarte 2014 w Przedszkolu Polsko-Angielskim Oxford House w Choszcznie, które odbędą się 26 kwietnia oraz 10 maja 2014 r. W programie gry i zabawy w języku polskim oraz angielskim, a także liczne atrakcje dla dzieci i rodziców. Zapraszamy do zgłoszenia udziału pod nr 725-973-947 lub e-mailem pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Pozdrawiamy,

Zespół Oxford House

Zapraszamy na kursy j. angielskiego w Oxford House!

Oferujemy Państwu kursy języka angielskiego dla najmłodszych w wieku od 3 do 9 lat.

Nasza szkoła angielskiego opiera się na doświadczeniach Centrum Języka Angielskiego "Oxford" w Żywcu, które jest niekwestionowanym liderem w nauczaniu języka angielskiego na Żywiecczyźnie już od ponad 18 lat!

Nasza oferta obejmuje:

1) Grupy do 8 osób.

2) Nauczanie metodami niekonwencjonalnymi: Metodą Naturalną (The Natural Approach), Metodą Reagowania Całym Ciałem (Total Phisical Response), Podejście Komunikacyjne.

3) Doświadczeni lektorzy, którzy wiedzą jak uczyć najmłodsze dzieci.

4) Właściwie dobrane grupy wiekowe, uwzględniające stopień rozwoju dziecka.

Zapraszamy Państwa do zapisania dziecka na darmowe lekcje próbne pod nr 725 973 947 lub e-mailem.

Dbamy o Twoich najbliższych.

Google+ Facebook contact